Acasa » Medici Rezidenti

Medici Rezidenti

* Lista este actualizata in fiecare an dupa Conferinta anuala a Societatii Romane de Alergologie si Imunologie Clinica.

Nume Prenume Loc de muncă Localitate Județ E-mail
Ali Selda Spitalul "Elias" Constanta Constanta selda_ibadula@yahoo.com
Antonie  Antonia SUU Elias Deva Hunedoara antonia.antonie@gmail.ro
Balaceanu Alina Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara Timis alinabalaceanu@gmail.com
Bara Noemi Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu Mures Mures noemi.bara@yahoo.com
Barbulescu Cristina Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Iasi Iasi crisanda76@yahoo.com
Berghi Nicolae Spitalul Clinic de Urgenta "Sf.Ioan" Bucuresti   oberghi@yahoo.com
Bordeianu  Irina Spitalul Clinic "N.Malaxa" Bucuresti Sector 3 bordeianu_irina@yahoo.com
Bucur Andreea Spitalul "Elias" Bucuresti   andreea22ms@yahoo.com
Capraru Octavian Spitalul Clinic "O. Fodor" Cluj Napoca Cluj a.capraru@yahoo.com
Caramida Raluca Spitalul Sf.Spiridon Iasi Iasi caramida_oana@yahoo.com
Cernescu Luminita Spitalul Judetean Timisoara Timis luminita.cernescu@yahoo.com
Chiciu Carmen Spitalul "Sf.Spiridon" Iasi Iasi dgkarmen@yahoo.com
Ciobanu Cristina Spitalul Clinic de Copii Brasov Brasov ciobanu79@yahoo.com
Ciobanu Gianina Spitalul Sf.Pantelimon Bucuresti   vararugianina@yahoo.com
Coleasa Nicoleta Sp. de Urgenta Elias Bucuresti   simonacoleasa@yahoo.com
David Gabriela Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 m.gabrielateona@yahoo.com
Dragus Daniela Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Brasov Brasov dragusdm@yahoo.com
Dumitrescu Nicolae Spitalul “Sf. Ioan” Bucuresti Sector 2 dunicolae@yahoo.com
Enaru Ioana Spitalul Clinic de Urgenta "O.Fodor Cluj Napoca Cluj ioana.enaru@yahoo.com
Gheban Raluca Spitalul de Urgenta Sf.Spiridon Iasi Iasi ralu061281@yahoo.com
Gosa Ruxandra SUUB Bucuresti Sector 6 ruxa_p@yahoo.com
Greblescu Raluca SUUB Bucuresti Sector 1 ralucagreblescu@yahoo.com
Igret Maria Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara Timis lizigret@gmail.com
Zvanciuc Irina Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 irinazvanciuc@yahoo.com
Jurca Florina Spitalul Clinic "O.Fodor" Cluj Napoca Cluj cori_named@yahoo.com
Madalan Elena Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 elenavstan@yahoo.com
Marton Corina Spitalul Clinic de Urgenta Floreasca Bucuresti   martoncorina@yahoo.com
Matis Bianca Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara Timis bianca.matis@yahoo.com
Mazilu Delia Spitalul Judetean de Urgenta Timisoara Timis maziludelia@yahoo.com
Muresan Ana Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti   muresan_am@yahoo.com
Muresan   Ana Spitalul Clinic de Urgenta "O. Fodor" Cluj Napoca Cluj annamaria.muresan@gmail.com
Necule Adina Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 2 neculae_adina@yahoo.com
Nedelea Irena Spitalul Clinic de Urgenta "O. Fodor" Cluj Napoca Cluj irena.nedelea@gmail.com
Nicolae Cristina Spitalul de Copii Botosani Botosani nicocriss@yahoo.com
Nimigeanu Gina Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 ginanimigeanu@yahoo.com
Olariu Sandra SUU "Elias" Bucuresti   sandraolariu@yahoo.com
Onuta Camelia Spitalul Judetean de Urgenta, Mavromati Botosani Botosani onutacamelia@yahoo.com
Paraschiv Corina Spitalul Clinic de Urgenta "O.Fodor", Clinica Medicala III Cluj Napoca Cluj corina-tudorie@yahoo.com
Parcalabescu Emanuela Spital Clinic Judetean de Urgenta "Sf.Spiridon" Iasi Iasi emanuela.parcalabescu@gmail.com
Petrutescu Brandusa SUU Elias Bucuresti   brindusa.petrutescu@gmail.com
Popescu Andreea Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 andreeaip@gmail.com
Postoroanca Valeria Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3  
Prodan Adriana Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti Sector 3 pro_narcisa@yahoo.com
Sima Simona Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Bucuresti sector 3 gabisimacosmin@yahoo.com
Skopecz Camelia Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara Timis camelia.skopecz@gmail.com
Stanculescu Alexandru Spitalul Sf.Pantelimon Bucuresti   stanescu_b@yahoo.com
Szasz Diana Clinica Medicala 3 Cluj Napoca Cluj diatamg@yahoo.com
Urse Alina Spitalul "Elias" Bucuresti   buburuza77@yahoo.com
Valea Delia Clinica Medicala 3 Cluj Napoca Cluj vidicaliopia@yahoo.com
Micu Raluca Spitalul Clinic "Nicolae Malaxa" Cislau Buzau  
Enasescu Anca CMI Pediatrie Bucuresti Sector 2 anca_enasescu@yahoo.com
Rotaru Delia Spitalul Sf Spiridon Iasi Iasi   Iasi   dr.deliarotaru@yahoo.ro
Somodi Monica        
Botos  Denisa         
 Barbu Mihaela         
 Covit Helga         
 Blaga Madalina         
 Danciu Patrik         
Ciobanca  Alexandra         
 Fekete  Laura        
Nazar  Ahmed         
 Manea  Irena        
 Pop  Oana        
Mihail   Boldeanu         
Balan Alma        
Colcer  Florin         
 Damian  Florentina        
 Druta  Alexandra        
Damian  Florentina         
 Petrea  Iuliana        
Florea  Catalina         
Farcasanu Daniela        
Ciuraru Elena        
Albert Kinga        
Silaghi Dan        
Florea Florina        
Dobre Leonard        
 Piriu Doina         

Contact

Societatea Romana de Alergologie si Imunologie Clinica
Cabinet Alergologie, Institutul Regional de Gastroenterologie si Hepatologie "Prof.dr. Octavian Fodor", Cluj Napoca
0264-43 26 29, 0264-43 96 96 int 141; 195; 146; 189
FAX 0264-43 26 29; 0264-43 17 58

Legaturi preferate